Ohlasy :: PhDr. NADĚŽDA TROJKOVÁ

Ohlasy

Sama jsem byla zaskočená svojí reakcí, u mě se Vám odblokování podařilo . Měla jsem o své blízké obavy vždy, bála jsem se o ně i o sebe v letadle, v moři jsem měla strach ze žraloků a stále dávala pozor, když se šli koupat atp.
Po Vaší terapii jsme letěli na dovolenou do Bulharska a já si to opravdu užila. Létání mi vůbec nevadilo, byla jsem naprosto klidná, koupání jsem si úplně vychutnala a opravdu jsem se uvolnila. Jolana

Dobrý den, nejde Vám nenapsat mé nadšeni. Ješte v ten den jsem mela poradu s kolegy a zrovna na ni mluvil kolega, který seděl obvedle mě a většinou mě teda i hrozne uspává jeho projev a po nevím jak dlouhé době jsem ho vnímala, slyšela jsem všechno co říkali a nemusela jsem se ho ptát co říkal, protože ho neslyším dobře... Stejně tak večer, když jsem přišla z práce a šla jsem si něco udělat, otevřu lednici a zrazu jsem věděla, že je něco jiného, vrátil se mi čich a i chuť se mi navrátila a už lépe rozeznám co a jak chutná.
Dnes jsem si poprvé sama byla kupovat parfém a těšila jsem se jak male dítě, že můžu cítit ty nádherné vůně :) Takže moc krát děkuji za terapii. J.

Dobrý den paní Trojková, předně bych Vám chtěla poděkovat za energii, která se po návštěvě u Vás srovnala.
Je sice pravda, že jsem u Vás byla před delší dobou, ale to na faktu nic nemění. Mně se ulevilo a světe div se, situace se srovnala i u naší holčičky, která se po calcaree sice nerozlezla, ale rozhodně víc se hýbat začala. Objevila otáčení na všechny možné strany a sama pak časem došla k tomu, že si sedla a následně i rozlezla. Moc Vám děkuju, jste pro mě neuvěřitelně úžasný člověk, který mi vždycky pomohl v ten okamžik, kdy to bylo třeba.

Krásný den, píši Vám, protože už nějakou dobu cítím potřebu Vám opět poděkovat za čas a terapie, které jsem u Vás prožil letos v březnu.
Po dvou terapiích a několika spolknutých kuličkách mohu říci, že se ve mě nastartovala touha dál a víc čistit, přijímat a odpouštět všechno staré, nezpracované a nepotřebné. Navštívil jsem od té doby různé semináře a terapie, kde jsem si prožíval další a další nezpracovaná traumata.
Ovšem to nejdůležitější, co se mi přihodilo, bylo asi o měsíc později, kdy jsem se "úplnou náhodou" seznámil s jednou slečnou, se kterou jsme spolu doteď. Jsem moc rád za to, že jsem Vás navštívil a děkuji za vše.

Jo a mimochodem jsem se také rozhodl si dodělat dálkově vysokou školu, kterou jsem loni opustil. Takže změny jsou velké a stále přicházejí.
Bylo to takové mávnutí motýlích křídel, které rozpoutaly bouři. Ještě jednou srdečně děkuji a přeji všem, kteří Vás navštíví, aby také dostali ten správný impulz k tomu opět začít ŽÍT.

K prvnímu výročí svého šťastného přežití po úrazu chci ještě jednou poděkovat za všecko, čím jste mi pomohla.
Znovu jsem si při vzpomínce, jak to probíhalo, vybavil tu úlevu od bolesti a klid, když jsem věděl, že mi pomáháte. To se dá asi těžko nějak vynahradit, zbývá jen nehynoucí vděčnost a tu u mě máte.

Každý z nás se jednoho dne v životě ocitne na křižovatce a neví, jak se rozhodnout.
Paní Trojková je pro mě žena, která mě v těžkých chvílích nasměrovala na tu správnou cestu.
Terapie, kterou jsem u paní Trojkové podstoupila byla pro mě životním přínosem a cestou, kdy jsem objevila sama sebe, svoji hodnotu, lásku k sobě i druhým.
Eva

Paní doktorku Trojkovou mi doporučila kamarádka, která k začala docházet a byla nadšená. Od té doby uplynulo již několik let. Musím říct, že můj život se výrazně zlepšil; pomocí kineziologie, regresní terapie a neomylného instinktu mě paní doktorka vyvedla z řady obtížných situací. Mé vztahy – ať už pracovní nebo rodinné se velmi zlepšily. Naučila jsem se používat jiný přístup k řešení problémů a v současné době se cítím velmi spokojená. Přesto se k paní Trojkové čas od času vracím – je lepší řešit problémy včas a hlavně s člověkem, kterému můžete plně důvěřovat.
Barbora, Praha

Otěhotněla jsem velmi rychle a těším se z narození  zdravého   dítěte.
Petra Š.

Díky kineziologii a terapii u paní Trojkové jsem upravila vztah se mými rodiči, dokonce se s radostí a upřímností objímáme  k naší velké oboustranné spokojenosti.
Jarmila K.

Nemusela jsem na operaci s prsem, všechno se vstřebalo. Jsem velmi šťastná.
Helena J.

Mám opět chuť do života, cítím se silnější než dřív, dívám na život daleko pozitivněji než dřív, přestože mě opustil manžel . Dělám věci, o kterých jsem neměla ani tušení, že je dokážu.  Našla jsem si nové koníčky. Když mi paní Trojková na začátku  řekla, že rozchod  s manželem je třeba využít k nalezení sama sebe a svého štěstí, tak jsem jí tehdy  nevěřila a myslela jsem si, že mě těmi slovy chce jen utěšit. Byla jsem nešťastná, unavená, ublížená a neviděla jsem žádné východisko, jak dál budu žít s tak pošlapaným sebevědomím. Dnes vím, že měla pravdu.
Marie V.

Byl jsem hodně málomluvný a uzavřený do sebe. Přítelkyně mi dala nůž na krk, že se musím změnit jinak se  mnou rozejde. Absolvoval jsem několik terapií u paní doktorky Trojkové a podařilo se mi zbavit smutku a nekomunikativnosti. S přítelkyní jsme zůstali spolu a jsme spokojeni.
Radek M.

Díky terapii jsem se smířila s úmrtím mé šestileté dcerky a začala jsem opět mít ráda své druhé dítě, které jsem svým dlouhodobým  smutkem odmítala a odháněla.
Děkuji. Y. V.

Měla jsem plný invalidní důchod a velké zdravotní a psychické problémy. Nyní opět pracuji,  těším se na každý den, pečuji o rodinu, pěstuji své koníčky a cítím se podstatně lépe než dřív. Byla jsem přeřazena do částečného invalidního důchodu.
Marta H.

Postupně jsem se na terapii  zbavila svého přesvědčení, že "jsem neschopná", že jsem  "nula", "nikdy nic nedokážu", jsem "nehezká", "blbá"a "nic neumím udělat pořádně", protože jsem to slýchávala celé dětství. A  nikdy nebudu tak dobrá a schopná jako mí rodiče. Dnes jsem spokojena sama se sebou, našla jsem si dobré nové zaměstnání, kde se mi daří.
Vendula

S paní doktorkou  jsem se potkala v malinkém  obchodě, kde jsem tehdy pracovala jako prodavačka a zrovna ve chvíli kdy jsem měla další nesnesitelný  záchvat migrény, která se vždy  často opakovala a trvala několik dnů. Po jejím zásahu hned v obchodě  se má bolest trochu zmírnila a tak jsem se rozhodla podstoupit terapii o které jsem do té doby nic  nevěděla. K vůli ukrutné bolesti hlavy jsem nemohla dělat lepší práci, protože jsem nikdy nevěděla, kdy migréna začne a kdy skončí. Navštěvovala jsem lékaře, ale bez výsledku. Z terapie vyplynulo, že příčinou  byly především velmi špatný  vztah s mým otcem , v hloubi duše jsem se na něj hněvala za to  jak se ke mně choval, ponižoval mě a trestal.  Po několika terapiích  byla bolest hlavy slabší a slabší a intervaly se výrazně prodlužovaly,  až zcela vymizela.  Začala jsem samostatně podnikat a otevřela jsem si vlastní obchůdek s krásnými věcmi. A to mě velmi baví.
J.

Manžel se  mnou chtěl rozvést, protože jsem podle něj frigidní. Sex mě opravdu nebavil a hodně mě to trápilo. Po terapii mé problémy zcela vymizely, nyní jsem šťastná žena, kterou sex baví. Přijala jsem své tělo a zpracovala některé zážitky ze svého mládí. Jen škoda, že jsem paní doktorku Trojkovou nepotkala už dříve, nemusela jsem se s tím tak dlouho trápit.
O.V.

Propadla jsem úklidu, stále jsem musela uklízet a gruntovat. V důsledku toho jsem ztrácela síly úklid dokončit, pak jsem byla popudlivá, nespokojená a zlobila jsem se sama na sebe, na manžela i na děti. Trápilo mě,  že neumím a ani si nedovolím  odpočívat. Nedokázala jsem si jen tak sednout a odpočívat nebo dělat něco pro sebe. Byla jsem jak v začarovaného kruhu, vyčerpaná a nespokojená. Za pomoci kineziologie a EFT si dnes dokážu naplánovat jak práci tak odpočinek.
Jindra

Měl jsem dosti silný tik na tváři, kterého jsem se nemohl dlouho  zbavit. Nakonec jsem se rozhodl pro léčbu metodou kineziologie. Zjistilo se, že příčinou jsou mé zážitky z vojenské služby, kde jsem byl silně šikanován. Tik na tváři zmizel a začalo se mi snadněji žít.
Karel H.

Zbavil jsem se vzteku na svého šéfa a přestal jsem vše vztahovat na sebe. Přestože jsem původně chtěl odejít z práce k vůli šéfovi, zůstal jsem, protože mi samotná práce vyhovuje a mé současné vztahy na pracovišti se změnily k lepšímu . Podstatou bylo, že můj otec jenž je velmi svědomitý a pracovitý člověk, byl na mě vždy velmi přísný, jednal se mnou vždy z pozice výhradní autority. A tak jsem se v dospělosti (toto jsem si tehdy neuvědomoval) s každým kdo byl můj šéf a tím i autorita cítil jako s otcem a hned jsem pociťoval k jeho autoritě už předem odpor, bezmoc, hněv a očekával jsem, že se mnou bude jednat stejně neuznale jako můj otec v dětství. Cítil jsem jednak strach a jednak bezmoc, že nemohu prosadit své  názory, své návrhy o kterých jsem v hloubi duše věděl, že jsou dobré a správné. Když jsem to všechno pochopil a uvědomil si to, velmi se mi ulevilo a nastaly změny. Můj vztah k šéfovi a autoritám vůbec se výrazně změnil a mé návrhy a názory jsou nyní uznávané a nemám strach je prosazovat.
Š.K.

Šest let jsem nemohla otěhotnět. Poté jsem dvakrát byla na umělém oplodnění, bohužel se to nepodařilo  a embryo se neuchytilo. Poté co jsem byla u vás na terapii jsem v poměrně krátké době otěhotněla a dnes jsem šťastnou matkou  holčičky a jsem po druhé  těhotná. Celá rodina se těšíme. Děkuji.
Nataša S.

Poté, co mi byl manžel nevěrný jsem se nemohla podívat v klidu na jeho mobilní telefon. Nadskakovala jsem dva metry, když zazvonil. Když jsem se podívala na jeho tvář, tak jsem pociťovala vztek a představa dalšího společného soužití se zdála nemožná. Manžel se mi  ke všemu přiznal, prosil mě, abychom se nerozváděli. Chtěla jsem mu odpustit , ale nešlo to. V  hloubi duše jsem své pocity k němu  nedokázala změnit. Protože máme  malou holčičku a mnohých kvalit svého  manžela  si vážím, chtěla jsem s ním dál žít. A tak jsem se  rozhodla něco udělat sama se sebou. Jaký byl můj údiv, když jsem hned po prvním sezení přišla  domů a jeho telefon ani zvonění mi nevadilo, dívala jsem se na něj jako když jsme byli zamilovaní na začátku vztahu, hněv byl pryč a opět mě fyzicky přitahoval. Byla to neuvěřitelná změna.  Jsme stále spolu a máme hezký vztah.
Hana

Už delší dobu jsem trpěla  potravinovou alergií. Nemohla jsem jíst  mrkev, kedlubny, jablka, jahody , mléko. Nic nepomáhalo a tak jsem se rozhodla pro terapii u pí. Trojkové. Postupně jsem si už mohla dovolit jíst  další a další potraviny, které jsem dřív nemohla a dnes jsem bez omezení. Ještě teď mi to připadá neskutečné. Děkuji, teď mohu jezdit i na dovolenou a stravovat se v restauraci.
Marie P.

Dva roky jsem nemohla zvednout pravou ruku, měla jsem omezený pohyb v rameni. Chodila jsem na rehabilitace. Po jediném sezení mohu zvedat ruku i nahoru. Ještě teď tomu nemohu uvěřit, jak mě to překvapilo. Ovšem příjemně.
L.D.

Můj mladší syn nechtěl chodit do školy, schovával se ve skříni, museli jsme ho ráno hledat  a s křikem ho dovést do školy. O dva roky starší syn se učil výborně. Po jediné terapii u pí. Trojkové , které se zúčastnil i starší syn, hned od druhého dne začal mladší syn do školy chodit dobrovolně, přestal nám utíkat a schovávat se. Nyní je  bez problému, do školy chodí rád a začal nosit jedničky.
Jana V.

Nemohl jsem najít vztah ke svým dvěma  malým synům a s manželkou jsme se stále více hádali. Snažil jsem se, ale něco tomu bránilo.A tak jsem raději jen pracoval.  Když jsme na terapii prozkoumali vztah mého otce ke mně, jeho odtažitost,  kterou jsem i dost mylně  vnímal jako nezájem o mě  a další souvislosti  - teprve tehdy jsem si uvědomil, že já se nevědomky chovám stejně  chladně jako můj otec  (i když z jiného důvodu než on)  ke svým dětem,  přestože ony nic nezavinily a mé vztahy s mým otcem nemají  s nimi nic společného. Bylo to jak blesk z čistého nebe, šok z pochopení.  Až mi to vehnalo slzy do očí. Něco ve mně se změnilo tímto okamžikem, něco se ve mně otevřelo, napovrch vyšly city a láska k mým dětem. Náhle bylo vše jinak. Nyní si  rád si hraju se svými  dětmi a věnuji  jim s radostí veškerý volný čas a těší mě to, cítím blízkost k nim, zajímá mě o čem přemýšlejí. Můj život se změnil a naše vztahy s manželkou dostaly úplně jinou dimenzi. Jsme zamilovaní jako na začátku vztahu .
Eduard

Mému synovi bylo 18 let, když náhle tragicky zahynul. Brzy poté jsme se rozvedli s manželem, jeden druhému jsme vyčítali vinu. Zůstala se mnou moje jediná dcera. Nemohla jsem se s tím vším vyrovnat, stále jsem měla  před očima  ty hrůzy, ty strašné výjevy. A  tak jsem po čtyřech měsících sedla do letadla a letěla tři tisíce kilometrů do Prahy za svou kamarádkou, aby mi pomohla se z toho dostat. Jsem pragmatická osoba, ale své kamarádce důvěřuji. Po terapii  se mi myšlenky a hrozné vzpomínky přestaly objevovat, v noci jsem už mohla opět spát a dovolila jsem si žít dál. A moje dcera, přestože už měla vystudovanou vysokou školu v jiném oboru se rozhodla změnit svou profesi a je psycholožkou.
Nora

V květnu a červnu jsme společně čistily můj syndrom neklidných nohou. Poprvé se to maličko zlepšilo. Po druhém sezení zase o kousek. Pak v červenci se přechodně zhoršilo, ale na konci prázdnin úplně vymizelo. Proto už jsem se znovu neobjednala. Problém zmizel. Stále se chystám napsat Vám a poděkovat, protože jsem se trápila více než rok, kdy jsem téměř vůbec nespala. Určitě budu ráda, když bude můj příběh prospěšný i jiným. Říká se, že je nás chodících kolem miliónu a nikdo neví jak problém léčit. Trápila jsem se ve dne i v noci. Občas i v práci jsem musela vstát a chodit po kanceláři. :-) Jsem moc ráda, že jsem Vás na internetu našla a mohla Vás poznat osobně.
J.

Dobrý den paní doktorko, myslím, že  terapie mé dcery před cestou do L. se zdařila . Na cestách neměla problémy a zdá se, že se to lepší . Už se tak neřeší, je spokojenější a začala dobře jíst. Je to lepší, spí dobře. Odhadla jste  její problém  na dálku, což je obdivuhodné . Obě děvčata si cestu maximálně užila a vrátila se mi domů radostná a v pořádku. Děkuji Vám mnohokrát.

Dobrý den, rád bych Vám ještě jednou tímto mailem poděkoval za naše sezení v lednu. Cítím se výrazně lépe a ani diplomová práce a výuka už nevypadají jako tak nepřekonatelný problém. Schůzka s divkou odpoledne, kterou jsem měl po setkání s vámi sice nepřešla v trvalý vztah, takže v této oblasti zůstává vše při starém, ale to se snad časem změní.
A.

Dobrý den paní Trojková,ráda bych se k Vám objednala na další kineziologické sezení s problémem, který vznikl nedávno. Již jednou jsem u Vás byla s problémem se štítnou žlázou a  mohu říct, že sezení bylo úspěšné, protože obtíže pominuly.
M.

Paní Trojkovou znám mnoho let, pomohla mi najít sama sebe, vždy rychle najde pravou příčinu problému. Odstartovala mně k novému životu sebeuznání, jako schopné a krásné ženy. Zároveň nechala na mně rozhodnutí, jak se svým novým životem naložím. Díky terapii jsem konečně pochopila a přijala svou maminku a sourozence.
Zorka

K paní Trojkové chodíme již několik let a jsme s ní opravdu velice spokojeni. Naše nejstarší dcera má poruchu pozornosti a hyperaktivitu a při pravidelných návštěvách u paní Trojkové se její stav výrazně zlepšil - chování, pozornost, sebevědomí, prospěch ve škole, atd. Pomohla jí s velkou alergií na roztoče, kdy denně brala léky na alergii. Dnes je dcera prakticky bez příznaků alergie. Postupně jsme k ní začali chodit s dalšími dcerami, jedné pomohla s alergií na sluníčko, s kousáním nehtů, s trémou a nejmladší dceři vyléčila bradavice. Potom jsme k paní Trojkové začali chodit skoro celá rodina a několika známým jsme ji doporučili. Je velice empatická, přátelská, chápavá a návštěvu u ní všem určitě velice DOPORUČUJEME.
Kempferovi

Po dobrání gr. od vás a užívání kapek, které jste mi doporučila mně přestaly brnět nohy. Vypadá to opravdu na borelie. Moc se mi ulevilo, neboť to bylo opravdu nepříjemné. Píši Vám i proto, abyste měla zpětnou vazbu.
Roman

Milá paní doktorko, moc Vám děkuji za včerejšek. Jste podaná ruka tomu, který se topí sám v sobě.
Kateřina

fraktál